Mahtra Haridusfoorum 2024

21.veebruaril toimus meie koolis Mahtra Haridusfoorum, kus külalisteks olid linna abilinnapea Andrei Kante, keelekümblusprogrammi Lastevanemate Liidu esindajad Svetlana Udras ja Inna Muržak, ning Kiusamisest Vabaks programmi esindaja. Lisaks olid laval meie kooli keelekümblusprogrammi juht Leino Lepp, õppejuht Aleksandra Jakovtsenko ja algkooli õppejuht Olga Khudyakova. 🎓

Foorumi peateemaks oli üleminek eestikeelsele õppele. Arutelud keskendusid meetmetele ja võimalustele, mis aitaksid sujuvalt üle minna estikeelsele õppele, säilitades samal ajal mitmekesisuse ning toetades kõiki õpilasi nende haridustee jooksul. Osalejad jagasid oma kogemusi ja parimaid tavasid, et leida tõhusaid lahendusi ning tagada kvaliteetne haridus kõigile õpilastele.

Foorum oli viljakas platvorm, kus osalejad said avameelselt arutada olulisi küsimusi ning leida ühiselt lahendusi, mis edendaksid meie kooli ja kogukonna hariduslikku eesmärki. Suur tänu kõigile osalemise eest! 📚📌