Alates 1.veebruarist muutub inimese papilloomiviiruse (HPV) vastu vaktsineerimise graafik

Alates 1.veebruarist  muutub inimese papilloomiviiruse ( HPV) vastu  vaktsineerimise graafik:
  • HPV vaktsineerimise   skeem muutub ühekordseks;
  • Tasuta HPV vaktsineerimine on kättesaadav kõigele 12-14-aastastele poistele ja tüdrukutele;
  • Samuti on tasuta vaktsineerimine kättesaadav kõigile 15-18 aastastele noormeestele ja neidudele, kes varem ei ole saanud HPV vaktsinidoosi.
HPV   vaktsineerimine on oluline ettevaatusabinõu erinevate HPV tüvede   vastu, mis võivad põhjustada erinevaid haigusi,  sealhulgas  vähki.  Seda vaktsineerimist on laialdaselt uuritud
ja selle   tõhusus ning ohutus on tõestatud. Mõistame, et vaktsineerimise osas võib tekkida küsimusi, ja  oleme  valmis vastama  kõigile teie küsimustele  või pakkuma täiendavat teavet,  et tagada  teile kogu vajalik  teave teadliku  otsuse tegemiseks  oma laste vaktsineerimise  osas.
Kui teil on mingeid  muresid  või  küsimusi, ärge  kartke meiega  ühendust võtta.  Teie tervis ja teie laste heaolu on meie prioriteet.
 
С 1 февраля изменяется график вакцинации против ВПЧ:
  • Схема вакцинации ВПЧ становится однократной;
  • Бесплатная вакцинация против ВПЧ предоставляется всем мальчикам и девочкам в возрасте  12-14 лет;
  • Также предоставляется бесплатная вакцинация всем юношам и девушкам в возрасте 15-18 лет, которые ранее не получали дозу вакцины против ВПЧ.
Вакцинация ВПЧ является важной мерой предосторожности для защиты от различных видов ВПЧ, которые могут вызывать различные заболевания, включая рак. Эта вакцинация была широко исследована и доказана своей эффективностью и безопасностью. 
Мы понимаем, что вопросы по поводу вакцинации могут возникнуть,  и мы готовы ответить на любые ваши вопросы или предоставить дополнительную информацию, чтобы обеспечить вас необходимой информацией для принятия осознанного решения относительно вакцинации ваших детей. Если у вас есть какие-либо опасения или вопросы, не стесняйтесь связаться с нами. Ваше здоровье и благополучие ваших  детей являются нашим приоритетом.