Montessori klass Mahtra Põhikoolis, töökuulutus

Kiiresti kasvav ja arenev Tallinna Mahtra Põhikool on võtnud enda südameasjaks rikastada meie haridusmaastikku teaduspõhise Montessori metoodikaga. Koostöös Tallinna Haridusameti, Eesti Montessori Instituudi ja Heateo Haridusfondiga otsib kool kahte stipendiaati, kes läbivad kahe aasta jooksul spetsiaalse väljaõppe ja asuvad seejärel tööle, et avada Montessori klassid Mahtra Põhikooli I ja II kooliastmes. Koolitus algab Eesti Montessori Instituudis 18. novembril 2024.

Haridustöötaja, üliõpilane, karjääripööraja – see on sinu võimalus anda oluline panus laste ja noorte hariduskeskkonna muutmisse! Kui soovid kujundada meie laste imelist maailma, siis saada meile tööportaalides CV Keskus või CV-Online  elulookirjeldus ja max 1 lk pikkune motivatsioonikiri teemal „Miks soovin saada Montessori õpetajaks Tallinna Mahtra Põhikoolis?“. Konkurss on avatud sobivate kandidaatide leidmiseni. Lisainfo 6218185 või koolijuht@mahtrakool.edu.ee.